Wolontariusze

MAGDALENA WASIUK

Studentka nauk politycznych, specjalizacja politologia.
Interesuje mnie prawo humanitarne, a bardziej funkcjonowaniem misji humanitarnej i organizacji pozarządowych na rzecz walki o prawa człowieka, prawa uchodźców na podstawie różnych umów i konwencji prawa międzynarodowego. Pasjonuje mnie kultura Dalekiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.
Ale lubię też uczestniczyć w działaniach kulturalnych, jak organizacja festiwali, przeglądów, konferencji etc. Od 2008 roku współpracuję z Fundacją Maratonu Warszawskiego przy organizacji biura Maratonu Warszawskiego. Z innych inicjatyw - Zawirowania. V Festiwal teatrów tańca. Teatr Prochownia; Nowohucki Festiwal Filmowy. Kraków; Festiwal Szekspirowski. Gdański Teatr Szekspirowski; Spotkanie Teatrów Narodowych. Teatr Narodowy. Warszawa; Festiwal Sztuka Dokumentu. Międzynarodowe Stowarzyszenie Przyszłość Mediów. Warszawa.  – Pomoc biurowa, pomoc przy organizacji przed jak i w trakcie projekcji filmowych i teatralnych. Obecnie wspieram działania Stowarzyszenia Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich w Warszawie.
W wolnych chwilach czytam książki,  i oglądam filmy, organizuję razem z przyjaciółmi podróże małe i niewiele większe, głównie turystyka piesza i rowerowa.

KONRAD OLESZCZUK

Jestem studentem pierwszego roku prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Bardzo interesuję się sprawami współczesnego świata, jego problemami, konfliktami i międzynarodową polityką. Zwracam szczególna uwagę na zagadnienia państw, regionów mało "popularnych" w naszym kraju, jak Afryka, Ameryka Łacińska, Azja Południowa.Sporo czytam, głównie Kapuścińskiego, Pamuka, lubię też Marqueza. Gdy nie poświęcam czasu na poznawanie arkanów prawa spaceruję, uwielbaim las.